Teslimat, İade ve İptal Şartları


İade şartlarına uyan tüm ürünleri, kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 14 (ondört) iş günü içinde faturanız veya irsaliyeniz ile iade edebilir veya değişimini isteyebilirsiniz. Fatura üzerindeki veya Sevk İrsaliyesinin arkasındaki form üzerinde talebinizi belirtebilirsiniz.

Mng Kargo ile adresinize kadar gönderilen ürünleri kontrol etmeden teslim almayınız. Taşıma esnasında kırılma ihtimali olan bir ürün sipariş ettiyseniz mutlaka koli içeriğini kontrol edin. Gelen ürün adetlerini ve fatura üzerinde yazan rakamları da kontrol ederek teslimat evrakını imzalayınız.

Mng Kargo teslimat yetkilisi tarafından, önceden belirlediğiniz teslimat adresinde bulunmamanız durumunda siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not bırakılır. 3 (üç) İş günü içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almamanız durumunda paketiniz Mng Kargo şirketi tarafından bize iade edilir.

Teslim aldığınız üründe hasar, eksiklik veya yanlışlık olması durumunda bu ürün(leri) teslim almayınız ve bize geri iade ediniz. Ürünün, sayfasında verilen bilgilerden farklı olması, hasarlı veya eksik olması durumunda herhangi bir kargo ücreti ödemeden anlaşmalı kargo firması Mng Kargo ile iade edebilir veya değişimini isteyebilirsiniz. Kargo personelinden hasar tutanağı hazırlamasını isteyiniz. Mng Kargo müşteri numaramız : "48910689"dir. Farklı bir kargo firması ile alıcı ödemeli göndereceğiniz iadeler kabul edilmeyecektir. 

Kullanılmış, ambalajına zarar verilmiş ürünler kabul edilmeyecektir. Ambalajında hasar olan kargolar, teslim alınmadan kargo görevlisinin yanında tutanak tutularak iade edilmelidir. Ürününüz firmamıza ulaştıktan itibaren 10 iş günü içerisinde kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi veya değişim işleminiz yapılacaktır.

Şirket adına fatura kestirilmiş ise, bu ürün(lerin)ün iadesinde mutlaka Bakkaloğlu Tekstil İnşaat Otomotiv Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi adına iade faturası düzenlenmelidir. Bu bizi kişisel bir talebimiz değil, kanuni bir zorunluluktur. Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka şirket tarafından iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır.

Mng Kargo tarafından tüm Türkiye genelinde teslimat yapılmaktadır. Ürünlerin depomuzdan çıkış anından itibaren en geç 3 (üç) iş gününde teslim edilmesi planlanmaktadır. 3 (üç) iş günü içerisinde, ilgili siparişinizin teslim edilememesi durumunda, lütfen iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçiniz.