1) Ürünümü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?
• Lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz.

2) Fatura elime ualşmadı, ürün iademi faturasız nasıl yapabilirim?

 

• Faturanıza web sitemizdeki Sipariş Detay Sayfanızdan ulaşabilirsiniz.
 

• Sorunsuz ve hızlı bir iade süreci için iade paketinizin içerisine, faturanızı da koymanız gerekmektedir.
 

• Faturanıza ulaşamadıysanız, bu formu siparişinize ait aşağıdaki bilgileri doldurulmuş şekilde iade paketinizin içerisine koymanızı rica ederiz.
 

Sipariş ID : .................        Ad & Soyad : ....................        E-Posta : ......................
 

3) Siparişimde gelmeyen ürün var, ne yapmalıyım?
 

• Size daha hızlı hizmet verebilmek için ürünleriniz birden fazla kargo ile gönderilebilmektedir. Kalan ürünleriniz bir sonraki kargo ile gönderilecektir. Siparişinizin son durumunu web sitemizdeki siparişlerim sayfanızdan görüntüleyebilirsiniz.
 

• Üye olmadan sipariş verdiyseniz web sitesindeki Sipariş Takibi butonundan siparişinizin son durumunu görüntüleyebilirsiniz.
 

4) İade sürem kaç gündür?
 

İade süresi, siparişiniz size teslim edildikten itibaren 14 iş günüdür.
 

5) Para iadem kaç günde yapılacak?
 

  • İade gönderiniz depomuza ulaştıktan itibaren en geç 10 iş günü içerisinde para iadeniz yapılarak size bilgi verilmektedir.
     
  • Teslimatınızda olduğu gibi para iadeniz de parçalı şekilde yapılabilir, paranızın tamamının iadesi belirtilen süre içerisinde yapılmış olacaktır.
     

6) Ürünlerim kırık/hasarlı teslim edildi, ne yapmalıyım?
 

Siparişinizi aşağıdaki web sitelerinden verdiyseniz, teslim aldığınız set içeriğinde 5 adete kadar kırık/hasarlı parça bulunması durumunda web sitesinden “Kırık Parça Talep Formu” nu veya ‘’İletişim Formu” nu 3 gün içerisinde doldurmanız gerekmektedir. Forma, parça adlarını sipariş numaranızı yazmayı ve tüm kırık parçaların bir arada olduğu tek karelik fotoğrafı eklemeyi unutmayın.
 

7) Siparişim kaç günde ulaşır?
 

Her ürün için kargoya veriliş tarihi farklılık gösterebilmektedir. Ürünlerin kendi detay sayfasında bu tarih belirtilmektedir. Bu bilgi anlık stoklar için geçerli olup, stokların tükenmesi ya da stok girişi olması durumunda ürün sayfasında kargoya veriliş süresi güncellenmektedir.